Обіцянки Ласк

ВЕРВИЦЯ

Дочко Моя, заохочуй душі до відмовляння цієї вервиці, яку я тобі дав. За відмовляння цієї вервиці Мені подобається дати все, про що Мене проситимуть. коли будуть її відмовляти затяті грішники, наповню їх душі спокоєм, а година їх смерті буде щаслива. Напиши це для засмучених душ: коли душа побачить і пізнає тяжкість своїх гріхів, коли перед очима її душі відкриється уся безодня нікчемності, в якій вона потонула, хай не впадає у розпач, але з вірою хай впаде в обійми Мого милосердя, як дитина в обійми коханої матері. Ці душі першими мають право на Моє милостиве Серце, вони першими мають право на Моє милосердя. Скажи, що жодна душа, яка взивала до Мого милосердя, не розчарувалася ані не зазнала сорому. Мені особливо подобається душа, яка довірилася Моїй доброті. Напиши, коли відмовлятимуть ту вервицю біля вмираючих, Я стану між Отцем і вмираючою душею не як справедливий Суддя, але як милосердний Спаситель.

Щоденник 1541

Неустанно відмовляй ту вервицю, якої Я тебе навчив. Кожен, хто відмовлятиме її, удостоїться великого милосердя в годину смерті. Священики подаватимуть [її] грішникам як останню надію; навіть найзапекліший грішник, тільки раз відмовивши цю вервицю, удостоїться ласки з Мого нескінченного милосердя. Прагну, щоб увесь світ пізнав Моє милосердя; незбагненні ласки прагну наділити душам, які вірять у Моє милосердя.

Щоденник 687

Сьогодні мене розбудила велика буря , вітер шаленів і дощ [лив], ніби хмара обірвалася, щохвилини били громи. Я почала молитися, щоб буря не завдала ніякої шкоди; раптом почула такі слова: Відмов ту вервицю, якої Я тебе навчив, і буря перестане. – Я відразу почала відмовляти ту вервичку і ще її не скінчила, а буря раптом стихла і я почула слова: за її допомогою випросиш все, якщо те, чого просиш, відповідатиме Моїй волі.

Щоденник 1731

Господь сказав мені, щоб ту вервицю відмовляти протягом дев’яти днів перед святом Милосердя. Розпочати треба у Велику П’ятницю. У цій дев’ятниці уділю людям всіляких ласк.

Щоденник 796

Обітниця Господа: Душі, які відмовлятимуть ту вервицю, Моє милосердя огорне їх в житті, а особливо в годину смерті.

Щоденник 754

Уночі я раптово прокинулася і пізнала, що якась душа просить мене помолитися за неї і що їй дуже потрібна молитва. Коротко, але від усієї душі я просила в Господа ласки для неї.

На другий день десь по дванадцятій, увійшовши в залу, я побачила особу, яка вмирала, і дізналася, що агонія почалася вночі. Вияснилося, що це було тоді, коли мене просили помолитися. Раптом я почула в душі голос: Відмов ту вервицю, яку Я тебе навчив. Я побігла по вервицю, вклякла біля вмираючої і почала палко відмовляти ту вервицю. Раптом вмираюча розплющила очі і подивилася на мене, і я ще не змовила вервиці до кінця, а вона вже померла з дивним спокоєм. Я гаряче просила Господа, щоб Він сповнив обітницю, яку дав мені щодо тієї вервиці. Господь дав мені пізнати, що ця душа отримала ту ласку, яку Господь обіцяв мені. Ця душа була першою серед тих, хто зазнав Господньої обітниці. Я відчувала, як сила милосердя огортає цю душу.

Повернувшись до своєї кімнати, я почула такі слова: Я бороню кожну душу у годину її смерті, як свою славу, якщо вона відмовлятиме ту вервицю, або якщо при вмираючому інші відмовлять – доступляться такого самого відпусту. Коли при вмираючому відмовляють ту вервицю, вгамовується Божий гнів, а незглибиме милосердя огортає душу і зворушуються нутрощі Мого Милосердя заради Страсної Муки Мого Сина.

О, якщо б усі пізнали, яким великим є Господнє милосердя і як дуже усі ми потребуємо того милосердя, а особливо у ту вирішальну годину.

Щоденник 809-811

На покуту дав мені Отець відмовити вервицю, якої навчив мене Ісус. Під час відмовляння цієї вервиці я почула голос: О, якими великими ласками Я наділю душі, які відмовлятимуть цю вервицю; глибини Мого милосердя хвилюються для тих, хто відмовляє цю вервицю. Запиши ці слова, дочко Моя, говори світові про Моє милосердя, хай усе людство пізнає Моє незглибиме милосердя. Це знак на останні часи, після нього прийде справедливий день. Поки ще є час, хай прибігають до джерела Мого милосердя, хай користають з Крові і Води, які для них випливли. – О людські душі, де сховаєтеся у день Божого гніву? Прибігайте до джерела Божого милосердя. О, як багато бачу душ, бачу – прославили Боже милосердя і співатимуть пісню хвали вічно.

Щоденник 848