Година Милосердя

«Скільки разів почуєш, що годинник б’є третю годину, потопай уся у Моєму Милосерді, величаючи і прославляючи його, взивай його всемогутність для цілого світу, а особливо для бідних грішників». (Щоденник 1572)

У жовтні 1937 року Ісус Христос говорить святій Фаустині хоче, щоб щоденно вшановувалася мить Його смерті на хресті (15:00): «О третій годині благай Мого Милосердя особливо для грішників і хоч на коротку мить заглиблюйся у Моїх Страстях, особливо у хвилю конання. Це – година великого милосердя для усього світу. Дозволяю тобі вникнути у Мій смертний смуток, у цю хвилину не відмовлю душі ні в чому, яка просить Мене заради Моїх Страстей». (Щоденник 1320)

Ця година також особлива бо ній: «звершилася ласка для усього світу – милосердя перемогло справедливість».

Він хоче, щоб у цю годину роздумували про Його болючі муки, бо в них найвиразніше проявилась Божа любов до людей: «У цей час випросиш усе для себе і для інших…старайся у ту годину відправляти Хресну дорогу, наскільки це тобі дозволять об’язки, а якщо неможеш відправити Хресної Дороги, то принаймні зайди на хвилину до каплиці і вшануй Моє Серце, яке повне милосердя є в Пресвятих Тайнах, а якщо не можеш зайти у каплицю, заглибся у молитву там, де ти знаходишся, хоч на коротку хвилину». (Щоденник 1572)