ОБРАЗ ЯК ОХОРОНА

Про надзвичайні ласки за посередництвом образу обіцяні Ісусом св. Фаустині ми можемо довідатися з її Щоденника і вони підсумовані на попередній сторінці (Образ). 

Однак ми маємо ще одне джерело інформації про Божу охорону за посередництвом образу від сповідника св. Фаустини - Блаженного отця Михайла Сопоцько, котрий пригадав про додаткові обіцянки дані св. Фаустині:

Коли покарання за гріхи прийдуть у світ і твоя рідна країна зазнає неймовірного знищення, єдиним порятунком буде довіра до Мого милосердя. Я охоронятиму ті міста і домівки де знаходитиметься образ Божого Милосердя; я оберігатиму тих осіб які почитатимуть цей Образ. Єдиним сховищем буде віра в Моє Милосердя.

Отець Сопоцько пригадав собі також наступні слова Ісуса:

Нехай кожен придбає для своїх домівок цей орбаз томущо ще прийдуть випробування. І ті домівки, цілі сім'ї , і кожного окремо хто буде глибоко шанувати цей образ милосердя, я вбережу від усякого лиха. Прийде час, коли всі ті, хто це робить, засвідчать чудодійну ефективність і особливий захист милосердя, що витікає з цього Образу.

Ці цитати були взяті з веб сторінки Отців Маріанів у Сполучених Штатах. Саме це релігійне згромадження є першим і основним поширювачем почитання Божого Милосердя в Північній Америці.

Якщо ви не маєте фінансової можливості замовити чи придбати будь яку версію образу Божого Милосердя, Лицарі Колумба розповсюджують безкоштовні образи на наступних парафіях після недільних богослужінь. 

Інформація про те де можна отримати безкоштовні образки буде оновлена невдовзі.