ВІДПУСТ ДАНИЙ ЦЕРКВОЇ та ЛАСКИ ОБІЦЯНІ ІСУСОМ

13 червня 2002 року Папа Іван Павло ІІ уділив під час загальною аудієнції наступні відпусти привязані до Свята Божого Милосердя. Ось український переклад уривку офіційного декрету:

"І тому Верховний Архієрей, мотивуючись палким бажанням плекання серед християн якнайглибшого набоженства до Божого Милосердя в надії офірування найбільший духовних благодатей для вірних які в нього випливають, під час аудієнції 13 червня 2002 року, Відповідальним особам Апостольської Пенітенціарії, уділив наступні відпусти:

Повний текст декрету Апостольської Пенітенціарії: Італійською, Англійською, Польською мовами 

Тут дуже важливо зауважити що повний і частковий відпусти надані вірним Церквою в особі Святішого Отця є цілком окремими і незалежними від обіцянок ласк даних Ісусом святій Фаустині і записаних в її Щоденнику.

З цього випливає що вірні можуть отримати надзвичайні ласки обіцяні Ісусом в додаток до відпустів наданих Церквою. Памятаймо, що отримані відпусти ми можемо отримати для себе самих або офірувати їх за душі в Чистилищі.

Ось уривок зі Щоденника (1226) де Ісус заохочує Св. Фаустуну черпати відпусти зі скарбниці Церкви для душ в чистилищі:

"Усі ці душі Я дуже люблю, вони виплачують Моїй справедливості, у твоїх силах принести їм полегшення. Бери зі скарбниці Моєї Церкви усі відпусти і офіруй за них... О, якщо б ти знала їх страждання, ти б постійно офірувала за них милостиню духа і сплачувала їх борги Моїй справедливості."