Друге Пришестя

День 25 березня. Вранці під час роздумів мене огорнула Божа присутність якось по-особливому; я бачила незмірну вели[ч] Бога і, одночасно, Його приниження до створіння. Раптом я побачила Матір Божу, яка сказала мені: О, якою милою Богу є душа, яка вірно прямує за натхненням Його ласки; Я дала світові Спасителя, а ти повинна говорити світові про Його велике милосердя і приготувати світ до Його другого пришестя, Він прийде не як Милосердний Спаситель, але як Справедливий Суддя. О, цей день страшний. Визначений день справедливості, день Божого гніву, перед ним тремтять Ангели. Говори душам про те велике милосердя, доки є час на помилування; якщо ти тепер мовчатимеш, відповідатимеш у цей страшний день за велику кількість душ. Не бійся нічого, будь вірною до кінця, Я підтримую тебе.

Щоденник 635

17/ІІ.37. Сьогодні вранці під час Служби Божої я бачила терплячого Ісуса. Його мука відбилася у моєму тілі, хоча невидимо, але не менш болісно. Ісус поглянув на мее й сказав: душі гинуть, незважаючи на Мою гірку муку. Даю їм останню надію на порятунок, тобто свято Мого милосердя. Якщо не вшанують Мого милосердя, загинуть навіки. – Секретарко Мого милосердя, пиши, розповідай душам про Моє велике милосердя, бо наближається страшний день – день Моєї справедливості.

Щоденник 965

Напиши таке: перед тим, як прийти як справедливий Суддя, Я приходжу як Цар милосердя. Перед тим, як прийде справедливий день, людям буде даний такий знак на небі.
Згаснуть усі світила на небі і буде велика темрява на усій землі. Тоді на небі появиться знак Хреста, а з отворів, де були пробиті руки і ноги Спасителя, виходити[муть] великі світла, які певний час будуть освітлювати землю.
Станеться це незадовго перед судним днем.

Щоденник 83

Коли я молилася за Польщу, почула такі слова: Я Польщу особливо полюбив, і якщо вона буде послушна Моїй волі, возвишу її у силі і святості. З неї вийде іскра, яка приготує світ до Мого остаточного приходу.

Щоденник 1732

Коли якось я запитала Господа Ісуса, як може терпіти стільки прорахунків та різних злочинів й не карає їх, відповів мені Господь: Для покарання маю вічність, а тепер продовжую їм час милосердя, проте біда їм, якщо не пізнають часу Мого приходу. Дочко Моя, секретарко Мого милосердя, ти повинна не тільки писати та голосити Моє милосердя, але і випрошувати для них ласку, щоб і вони прославляли Моє милосердя.

Щоденник 1160