Приготування до Пришестя

Під час відмовляння цієї вервиці я почула голос: О, якими великими ласками Я наділю душі, які відмовлятимуть цю вервицю; глибини Мого милосердя хвилюються для тих, хто відмовляє цю вервицю. Запиши ці слова, дочко Моя, говори світові про Моє милосердя, хай усе людство пізнає Моє незглибиме милосердя. Це знак на останні часи, після нього прийде справедливий день. Поки ще є час, хай прибігають до джерела Мого милосердя, хай користають з Крові і Води, які для них випливли. – О людські душі, де сховаєтеся у день Божого гніву? Прибігайте до джерела Божого милосердя. О, як багато бачу душ, бачу – прославили Боже милосердя і співатимуть пісню хвали вічно.

Щоденник 848

[Нехай покладають] надію на Моє милосердя найбільші грішники. Вони першими мають право на довіру в безодню Мого милосердя. Дочко Моя, пиши про Моє милосердя для змучених душ. Задоволення приносять мені душі, які звертаються до Мого милосердя. Таким душам уділяю ласки понад їх бажання. Не можу карати, навіть якби хтось був найбільшим грішником, якщо він звертається до Мого милосердя, проте оправдовую його в безмежному Своєму милосерді. Напиши: поки прийду як справедливий Суддя, спочатку відкриваю навстіж двері Мого милосердя. Хто не хоче пройти через двері милосердя, той мусить пройти через двері Моєї справедливості.

Щоденник 1146

Сьогодні я почула слова: У Старому Завіті Я посилав пророків до свого люду з громами. Сьогодні посилаю тебе до усього людства з Моїм милосердям. Не хочу карати зболілого людства, а прагну зцілити його, пригортаючи його до Свого милосердного Серця. Я використовую кари, коли Мене змушують до цього, Моя рука неохоче береться за меч справедливості, перед днем справедливості посилаю день милосердя.

Щоденник 1588

О Боже великого милосердя, нескінченна Доброто, оце сьогодні усе людство волає з безодні своєї нікчемності до Твого милосердя, до Твоєї милості, Боже, і волає могутнім голосом своєї ницості. Боже ласкавий, не відкидай молитви вигнанців цієї землі. О Господи, незбагненна Доброто, Ти наскрізь знаєш нашу нікчемність і знаєш, що власними силами піднестись до Тебе ми не в стані, тому благаємо Тебе, попереджуй нас Своєю ласкою і неустанно помножуй в нас Своє милосердя, щоб ми вірно виконували Твою святу волю протягом усього життя і у смертну годину. Хай нас береже всемогутність Твого милосердя від нападів ворогів нашого спасіння, щоб ми з довір’ям, як Твої діти, чекали Твого остаточного приходу, день якого тільки Тобі відомий; і сподіваємося, що отримаємо все, що нам обіцяв Ісус, незважаючи на усю нашу нікчемність, бо Ісус є нашою надією, ми проходимо через Його милосердне Серце, як через відчинену браму до неба.

Щоденник 1570

Пиши, говори про Моє милосердя. Скажи душам, де повиннi шукати утiх, тобто в трибуналi милосердя, там є найбiльшi чуда, якi постiйно повторюються. Щоб отримати це чудо, не треба нi вiдбувати далекого паломництва, нi здійснювати якiсь зовнiшнi обряди, – вистачить схилитися перед Моїм заступником з вiрою i виявити свою нiкчемнiсть, i чудо Божого милосердя виявиться в усiй повнотi. Навiть, якщо б ця душа розкладалася, як труп, i навiть якщо б, на людський погляд, вже не було для неї воскресiння i все втрачено, не так є на Божий погляд, чудо Божого милосердя воскресить цю душу в усiй повнотi. Нещаснi, якi не користають з цього чуда Божого милосердя, [колись] марно волатимуть, але буде вже пiзно.

Щоденник 1448

О, як дуже ми повинні молитися за вмираючих, користаймо з милосердя, поки час помилування.

Щоденник 1035