Обіцянки

Щоденник Святої Фаустини є наповнений багатьма обіцянками ласк пов'язаними з окремими елементами почитання Божого Милосердя. На цій сторінці подаємо короткий зміст цих обіцянок.

Тим хто почитає ОБРАЗ Божого Милосердя:

Обіцяю, що душа, яка віддаватиме шану цьому образу, не загине. Обіцяю також вже тут, на землі, перемогу над ворогами, а особливо в годину смерті. Я сам захищатиму її як Свою славу.

Щоденник 48

Ті промені захищають душі від гніву Мого Отця. Щасливий, хто житиме в їх тіні, бо не досягне його справедлива рука Бога.

Щоденник 299

Тим хто молиться ВЕРВИЦЮ до Божого Милосердя:

Обітниця Господа: Душі, які відмовлятимуть ту вервицю, Моє милосердя огорне їх в житті, а особливо в годину смерті.

Щоденник 754

Коли будуть її відмовляти затяті грішники, наповню їх душі спокоєм, а година їх смерті буде щаслива.

Щоденник 1541

Напиши, коли відмовлятимуть ту вервицю біля вмираючих, Я стану між Отцем і вмираючою душею не як справедливий Суддя, але як милосердний Спаситель.

Щоденник 1541

Неустанно відмовляй ту вервицю, якої Я тебе навчив. Кожен, хто відмовлятиме її, удостоїться великого милосердя в годину смерті.

Щоденник 687

Священики подаватимуть [її] грішникам як останню надію; навіть найзапекліший грішник, тільки раз відмовивши цю вервицю, удостоїться ласки з Мого нескінченного милосердя.

Щоденник 687

Я бороню кожну душу у годину її смерті, як свою славу, якщо вона відмовлятиме ту вервицю, або якщо при вмираючому інші відмовлять – доступляться такого самого відпусту. Коли при вмираючому відмовляють ту вервицю, вгамовується Божий гнів, а незглибиме милосердя огортає душу і зворушуються нутрощі Мого Милосердя заради Страсної Муки Мого Сина.

Щоденник 811

О, якими великими ласками Я наділю душі, які відмовлятимуть цю вервицю; глибини Мого милосердя хвилюються для тих, хто відмовляє цю вервицю.

Щоденник 848

Господь сказав мені, щоб ту вервицю відмовляти протягом дев’яти днів перед святом Милосердя. Розпочати треба у Велику П’ятницю. У цій дев’ятниці уділю людям всіляких ласк.

Щоденник 796

Це скорочена версія обіцянок привязаних до Вервиці. Повна версія тут...

Тим хто почитає і поширює культ Божого Милосердя:

Душі, які вшановуватимуть це Моє незглибиме милосердя, Я сам боронитиму їх у житті, а особливо у годину смерті, як Свою славу.

Щоденник 1225

Усім душам, які величатимуть Моє милосердя і ширитимуть його честь, заохочуючи інші душі до віри у Моє милосердя, – ці душі в годину смерті не зазнають страху. Моє милосердя захистить їх у цій останній битві...

Щоденник 1540

Душі, які поширюють почитання Мого милосердя, захищаю впродовж цілого їх життя, як ніжна матір своє немовля, а в годину смерті не буду їм Суддею, а милосердним Спасителем. У ту останню годину душа нічого не має на свій захист, окрім Мого милосердя. Щаслива та душа, яка впродовж життя занурювалася в джерело Милосердя, бо не досягне її справедливість.

Щоденник 1075

Тим хто покладає надію на Боже Милосердя:

Хто вірить у Моє милосердя, не загине, бо усі його справи є Моїми, а неприятелі розіб’ються об Моє підніжжя.

Щоденник 723

Задоволення приносять мені душі, які звертаються до Мого милосердя. Таким душам уділяю ласки понад їх бажання.

Щоденник 1146

Кожна душа, яка вірить і довіряє Моєму Милосердю, отримає його.

Щоденник 420

Коли душа наближається до Мене з довірою, наповнюю її такою безмежністю ласки, що сама в собі тієї ласки помістити не може, але випромінює на інші душі.

Щоденник 1074

Скажи душам, що з цього джерела милосердя душі черпають ласки тільки за допомогою довір’я. Якщо матимуть велике довір’я, Моя щедрість буде безмежною.

Щоденник 1602

Швидше небо і земля обернулися б в ніщо, ніж душу, що вірить, не огорнуло б Моє милосердя.

Щоденник 1777

Тим хто почитає ГОДИНУ Милосердя:

О третiй годинi благай Мого милосердя особливо для грiшникiв i хоч на коротку мить заглиблюйся у Моїх Страстях, особливо у хвилю конання. Це година великого милосердя для усього свiту. Дозволю тобi вникнути у Мiй смертний смуток, у цю хвилину не вiдмовлю душi нi в чому, яка просить Мене заради Моїх Страстей.

Щоденник 1320

У цей час випросиш усе для себе і для інших.

Щоденник 1572

Тим хто відзначатиме СВЯТО Божого Милосердя:

У цей день відкриті глибини Мого милосердя, ціле море ласк виливаю на душі, які наближаються до джерела Мого милосердя; яка душа приступить до сповіді і св. Причастя, отримає повне відпущення провин і кар;

Щоденник 699

Хто в цей день приступить до Джерела Життя, той отримає цілковите відпущення гріхів і кар.

Щоденник 300